Kradzież auta na walizkę - jak się chronić?

Kradzież auta na walizkę - jak się chronić?

Wraz z rozwojem technologii i z uwagi na coraz nowsze auta, kradzieże z systemem bezkluczykowym stały się bardzo powszechne, ponieważ to dla złodziei łatwy i niezbyt ryzykowny sposób na "wzbogacenie się". Coraz więcej słyszy się o przypadkach "jest kluczyk, nie ma auta" - to tzw. sposób na walizkę (kradzież bezkluczykowa). Na czym to polega? Wystarczą dwie osoby: jedna wyposażona jest w urządzenie służące do wzmacniania sygnału z kluczyka (szuka go, zbliżając się do okien lub drzwi domu - im sygnał mocniejszy, tym bliżej jest mu do znalezienia kluczyka, natomiast druga osoba w tym czasie zbliża się do samochodu, w pobliżu jego klamki lub tylnej klapy (miejsc, gdzie umieszczone są anteny odbiorcze systemu) i próbuje je otworzyć. Wystarczy niekiedy jedna, dwie próby naciśnięcia klapy/pociągnięcia za klamkę. Teraz wystarczy tylko przenieść część odbiorczą urządzenia do środka samochodu, uruchomić zapłon i odjechać. Proste. Kradzież może trwać bardzo krótko, statystyki pokazują czas... 6 sekund! System bezkluczykowy popularny jest nie tylko wśród właścicieli drogich aut, ale od 2012 roku system jest tak popularny, że montowany jest już nie tylko w luksusowych autach z wyższej półki, ale również w tych z półki średniej w samochodach wszystkich producentów na świecie. 

Zatem jak zabezpieczyć auto przed kradzieżą?

Proste wydawałoby się kupno auta z tradycyjnym kluczykiem. Aczkolwiek, niekoniecznie. Marka Keyless Guard wychodzi Państwu z pomocą, oferując etui ochronne na kluczyki samochodowe Keyless, który doskonale zabezpieczy kluczyki przed niepożądanym przechwyceniem sygnału. Nasze etui zabezpieczające bez problemu zmieści się w kieszeni spodni, damskiej torebce czy męskiej "nerce". Etui pełni funkcję zabezpieczającą - blokuje wszelkie sygnały i fale radiowe, a także zabezpiecza kluczyki przed skanowaniem. Dzięki specjalnej membranie blokowane są sygnały RFID, BLUETOOTH, GSM, WiFi, NFE, LTE. Zasada działania każdego z naszych etui jest taka sama, w Państwa gestii pozostaje tylko wybór etui pod względem koloru, materiału, wielkości. Posiadając w samochodzie system bezkluczykowy niezbędne jest, naszym zdaniem zaopatrzenie się w etui zabezpieczające, które uchroni państwa samochód przed kradzieżą i zaoszczędzi Państwu sporo niepotrzebnych nerwów i stresów. Keyless protector, czyli ochrona kluczyka przed kradzieżą sygnału to doskonałe rozwiązanie i Twój spokój.

Nowością na rynku i zarazem w ofercie marki Keyless Guard są pudełka keyless, które chronią sygnał z kluczyków keyless, pilotów bram i garaży, kart kredytowych oraz telefonów komórkowych. Pełna ochrona wszystkich przedmiotów w jednym miejscu, w estetycznie wykonanym pudełku. Nowością są też aluminiowe etui na kluczyki keyless, trwałe i niezawodne.

Jak zatem działa system Keyless?

Nasz produkt jest skrupulatnie i dokładnie testowany pod kątem działania i wykonania, dopracowany jest w nim każdy szczegół, aby nie zawieźć Państwa zaufania. Jakość wykonania jest bardzo wysoka, a etui na system bezkluczykowy dodatkowo zabezpiecza również karty kredytowe i płatnicze typu PayPass przed skopiowaniem danych. Etui na kluczyk keyless skutecznie ochroni kluczyki przed przerysowaniem, uszkodzeniem, kurzem a także zamoczeniem.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl