Choć są kompaktowych rozmiarów, mogą Ci się przydać na trasie! Kompresory, o których mowa, uratują Cię między innymi wówczas, kiedy zajdzie konieczność natychmiastowego dopompowania ogumienia. Prezentowane w tej kategorii modele to wydajne i skuteczne urządzenia, z którymi jeździ wielu naszych klientów i właścicieli aut.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kompresory dostępne w naszym sklepie to wyroby rodzimej marki Amio, której akcesoria samochodowe sprzedawane są w wielu krajach takich jak Hiszpania, Słowacja, Niemcy czy Węgry. Produktu polskiego producenta cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników, którzy chętnie korzystają z rozwiązań przedsiębiorstwa z Zabrza. Doceniając myśl technologiczną marki, włączyliśmy część asortymentu Amio do naszej oferty. Za wyjątkowo praktyczne i uniwersalne uznaliśmy urządzenia do produkcji sprężonego powietrza.

Pompka-sprężarka – urządzenie, które zawsze warto mieć pod ręką

Kompresory, które zamówicie w naszym sklepie online, są lekkie i niewielkich rozmiarów. Bez problemu zmieścicie je w bagażniku lub przechowacie w garażu. Praktyczne modele mogą być zasilane przez gniazdo zapalniczki samochodowej lub sieciowo. Wygodę i bezpieczeństwo użytkowania zapewnia między innymi obecność czytelnego manometru. Część modeli posiada dodatkowo wbudowane światło LED, dzięki któremu korzystanie z urządzenia po zmroku przestaje być problemem. To jednak nie wszystkie zalety proponowanych akcesoriów.

Kompresory z naszej oferty są uniwersalne i znajdą zastosowanie wychodzące poza obszar motoryzacji – napompujecie nimi nie tylko opony! Urządzenia można z powodzeniem wykorzystać do pompowania dmuchanych zabawek: piłek, pontonów czy basenów, skracając czas pracy, który trzeba przeznaczyć na tę czynność. Kompresory przydadzą się także w sytuacji, kiedy będziemy chcieli dopompować koła w rowerze. Do każdego zestawu dołączone są różne końcówki do wentyli, dzięki czemu kompresory stają się jeszcze bardziej funkcjonalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji, jak i porad odnośnie do sprzętu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl