O bezpieczeństwie trzeba pamiętać zawsze. Powinno być ono priorytetem dla kierowców, pieszych, rowerzystów, motocyklistów i innych. Najprostszym sposobem, by zadbać o swoje bezpieczeństwo, jest przestrzeganie przepisów oraz zwiększenie swojej widoczności na drodze. Jak? Przychodzimy z pomocą. Oferujemy odblaskowe kamizelki ochronne drogowe oraz odblaskowe opaski i naklejki!

Kamizelki ochronne drogowe

Zadbaj o widoczność na drodze

Wszystkie produkty z tej kolekcji zostały wykonane z materiałów syntetycznych o jaskrawych kolorach, które odbijają promienie słoneczne i światło lamp. Dzięki temu są bardzo dobrze widoczne zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Co więcej, kamizelki ochronne drogowe i inne gadżety odblaskowe z naszej oferty, powstały z materiałów odpornych na działanie wilgoci i uszkodzenia. Są lekkie, zajmują niewiele miejsca i nie wpływają negatywnie na komfort, podczas użytkowania.

Co oferujemy?

Na asortyment naszego sklepu internetowego składają się:

  • kamizelki ochronne drogowe – są przeznaczone do wielorazowego użytku. Mają zapinanie na rzep i uniwersalny rozmiar;
  • koszulki ostrzegawcze dziecięce – do wyboru są modele z zapinaniem na rzep, gładkie lub ze wzorem;
  • opaski odblaskowe samozaciskowe – są sprzedawane na sztuki i mają uniwersalny rozmiar. Mogą korzystać z nich zarówno dzieci, jak i dorośli;
  • zestawy odblaskowych gadżetów – są złożone z opasek i nalepek, które można umieścić na kurtce, plecaku, torbie, ramie roweru itp.

Akcesoria odblaskowe – zastosowanie

W tej kolekcji zamieściliśmy kamizelki ochronne drogowe o uniwersalnym zastosowaniu. Są one przeznaczone do użytku przez rowerzystów, budowlańców, osoby zajmujące się pielęgnacją zieleni, rowerzystów oraz uczniów szkół podstawowych. Polecamy je także kierowcom, np. na sytuacje, w których trzeba wyjść z samochodu, by rozłożyć trójkąt ostrzegawczy. Najmniejsze modele są zaś przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Nasze kamizelki ochronne, opaski odblaskowe i inne gadżety można wykorzystywać nie tylko podczas poruszania się na drodze, ale także po ścieżkach rowerowych czy chodnikach.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl