O firmie

            

 

Witamy w naszym sklepie internetowym

Firma SELECT powstała z myślą o wykorzystaniu naszego wieloletniego doświadczenia w oferowaniu interesujących produktów, ciekawych rozwiązań, praktycznych oraz funkcjonalnych. Wymaga to od nas stałej aktywności, kreatywności oraz wyczucia potrzeb naszych Klientów.

Robimy to przede wszystkim dla Państwa. Każdy zakup w naszym sklepie świadczy o tym, że nasza praca jest potrzebna, że nasze pomysły się sprawdzają.

Wszystko to poparte jest pełnym zaangażowaniem w obsługę naszych klientów, elastycznością oraz dopasowywaniem naszej oferty do Państwa potrzeb.

Dziękujemy za wszystkie uwagi i sugestie.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji, na wszelkie pytania odpowiadamy najpóźniej kolejnego dnia pracującego.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

- jesteśmy legalnie działającą firmą, dającą pracę oraz płacącą zobowiązania

- współpracujemy bezpośrednio z producentami, mamy wpływ zarówno na jakość jak i ceny produktów

- tworzymy pełen pasji i zaangażowania, zmotywowany zespół

- zaufało nam tysiące klientów

- lubimy to!

 

Informujemy, że wysyłki zamówionych produktów odbywają się w ciągu jednego dnia pracującego od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub wybrania pobrania jako opcji płatności.

Towar zabezpieczany jest kopertami bąbelkowymi, kopertami kurierskimi lub kartonami w zależności od charakteru i gabarytu przesyłki.

Przesyłki nadane poprzez Pocztę Polską są nadawane jako przesyłki polecone, dzięki czemu istnieje możliwość śledzenia przesyłki. Po nadaniu otrzymują Państwo od nas zeskanowany numer przesyłki, który pozwala na śledzenie przesyłki na stronie internetowej Poczty Polskiej (www.poczta-polska.pl).

 
                                

SELECT Łukasz Czechowski

Ul. Łąkowa 35, 44-200 Rybnik   

NIP 6511597396   REGON 360009114

Tel.: (32) 431 00 85      e-mail: sprzedaz@grupa-select.pl

 

Adres dla zwrotów: SELECT, Ul. Wodzisławska 30, 44-200 Rybnik

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl