Posiadanie w prywatnym samochodzie osobowym artykułów przeznaczonych do udzielania pierwszej pomocy, nie jest nakazane przez polskie prawo. Każdy kierowca ma jednak świadomość, że apteczka jest ważnym elementem wyposażenia pojazdu. Na drodze – w każdej chwili – może wydarzyć się jakaś niebezpieczna sytuacja, w której mogą ucierpieć inni uczestniczy ruchu – rowerzyści, piesi, pasażerowie lub kierowcy. A udzielenie pierwszej pomocy osobie poszkodowanej jest obowiązkiem każdego z nas.

Apteczki

Apteczka samochodowa – oferta

W ofercie naszego sklepu internetowego zamieściliśmy różnego rodzaju akcesoria samochodowe oraz elementy wyposażenia do aut osobowych i ciężarowych. Na nasz asortyment składają się także apteczki samochodowe, które zebraliśmy w tej ofercie.

Dystrybuujemy głównie zestawy artykułów pierwszej pomocy wykonane przez firmę AMiO, która produkuje akcesoria motoryzacyjne oraz oświetlenia samochodowe. W ofercie mamy m.in. apteczki samochodowe typu:

  • AS6,
  • MINI B,
  • B Euro-7
  • oraz zestawy akcesoriów samochodowych, które zawierają artykuły pierwszej pomocy, trójkąt ostrzegawczy oraz kamizelkę odblaskową.

Apteczki samochodowe, w zależności od rodzaju, różnią się wyposażeniem. Jest ono dokładnie opisane na podstronach produktowych. Niektóre wyroby medyczne znajdują się jednak w każdym zestawie. Są to m.in. instrukcja udzielania pierwszej pomocy, plastry z opatrunkiem oraz rękawiczki jednorazowe.

Niektóre modele zawierają chustę trójkątną, koc ratunkowy, opaski podtrzymujące oraz kompres gazowy. Mogą także zawierać nożyczki, chusteczki nasączone czy ustnik do sztucznego oddychania.

Dodatkowe informacje

Pojemniki, w których zamieszczone są wyroby medyczne, zostały wykonane z tworzywa sztucznego PCV w kolorze czerwonym lub mlecznobiałym (półtransparentne). Oferujemy także modele w postaci toreb ze sztucznej tkaniny, które są zapinane na zamek błyskawiczny.

Apteczki samochodowe są oznaczone krzyżem medycznym w kolorze białym, który znajduje się na czerwonym lub zielonym tle. Na pojemnikach zamieszczony jest także numer alarmowy (112).

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl