Przezorny zawsze ubezpieczony. To powiedzenie powinno być mottem każdego, a szczególnie kierowcy. Przecież na drodze może zdarzyć się praktycznie każda sytuacja i to w najmniej spodziewanym momencie. Dlatego trzeba wozić ze sobą apteczkę, trójkąt ostrzegawczy, ładowarkę do telefonu, butelkę wody. Ale czy przyda się coś jeszcze? Oczywiście. W dalekiej trasie, na której próżno szukać stacji benzynowej, przydadzą się kanistry.

Pojemnik na paliwo dobrze jest też mieć w garażu – na wszelki wypadek. Każdemu może się przecież zdarzyć, że nie spojrzy na wskaźnik poziomu benzyny. A czasem mechanizm może się zepsuć i nie będzie informować o pustym baku. Wtedy może się wydarzyć, że samochód nie odpali rano, albo zatrzyma się na środku drogi, a Ty spóźnisz się do pracy. Nie warto się denerwować. Lepiej od razu kupić u nas kanister i przygotować się na każdą ewentualność!

Oferta kanistrów w sklepie etuisilikownowe.pl

Produkty, które mamy w ofercie, są przeznaczone do przechowywania i transportowania różnego rodzaju cieczy, głównie wody, benzyny lub oleju napędowego. Oferujemy wyroby produkowane przez firmę Amio, Carmotion oraz inne. Do wyboru są kanistry zielone, czarne, czerwone i niebieskie o pojemności:

  • 5 L,
  • 10 L,
  • 20 L.

W naszym sklepie internetowym można zaopatrzyć się w kanistry z górnym metalowym zaworem, uszczelką oraz wygodnym uchwytem do transportowania. Znajdziesz tu także zestawy z zawleczką, która ma stanowić zabezpieczenie przed dziećmi oraz propozycje z dołączonym lejkiem ułatwiającym tankowanie.

Kanistry na benzynę – dodatkowe informacje

Na naszą ofertę składają się kanistry wykonane z blachy stalowej, dwustronnie malowanej proszkowo oraz modele wyprodukowane z różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Wszystkie, niezależnie od materiału, z którego są wykonane, cechują się wysoką odpornością na korozję, skrajne temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie były też testowane pod kątem szczelności.

Informacje dotyczące wagi poszczególnych modeli, dokładnych wymiarów oraz posiadanych certyfikatów, zostały zamieszczone na podstronach produktowych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl