Najmodniejsze męskie breloki do kluczy

Najmodniejsze męskie breloki do kluczy

Najmodniejsze męskie breloki do kluczy

Breloki do kluczy dla mężczyzn są bardzo popularnym gadżetem. Często wręcza się je w prezencie. Mężczyźni również sami uwielbiają je kupować. Najczęściej noszą je przy kluczach do domu lub firmy, a także przy kluczykach do samochodu. Czasami brelokami ozdabiają swoje torby lub plecaki. Jeżeli zastanawiasz się, jakie breloki do kluczy dla mężczyzn są aktualnie najmodniejsze, śpieszymy z odpowiedzią!

 

Breloki silikonowe

Breloki do kluczy dla mężczyzn wykonane z silikonu, to bardzo popularny wybór. Wyglądają bardzo charakterystycznie - to najczęściej szeroki na centymetr pasek silikonowy, którego końcówki są złączone w jednym miejscu, dzięki czemu tworzy się wygodna rączka do trzymania pęku kluczy. Tasiemki silikonowe występują w rozmaitych kolorach. Mogą być gładkie albo mieć wytłoczony jakiś wzór, ale największym hitem jest grawerowanie krótkich napisów. Idealnie nadają się do tego krótkie motta albo wyznania miłosne. 

 

Breloki metalowe

Stalowe breloki do kluczy dla mężczyzn cieszą się również ogromną popularnością. Nie sposób zliczyć dostępnych wzorów, które można kupić. Mężczyznom najbardziej odpowiadają loga ulubionych samochodów albo ulubionych drużyn sportowych. Lubią też odwzorowane modele rasowych psów, ekskluzywnych samochodów, części motoryzacyjnych czy nietypowych przedmiotów, takich jak gaśnica. Te ostatnie zachwycają przede wszystkim oryginalnością i pomysłowością. Można nosić przy sobie np. gaśnicę! Bardzo praktyczną odmianą stalowych breloków do kluczy dla mężczyzn są podręczne narzędzia, które przydają się w ekstremalnych sytuacjach, jak np. klucze imbusowe podczas jazdy na rowerze i nieprzewidzianej awarii. 

 

Breloki plastikowe

Breloki do kluczy dla mężczyzn wykonane z plastiku najczęściej nawiązują motywem do popularnych filmów science-fiction lub bajek, które uwielbiają dorośli. Najczęściej są wesołe i wyglądają trochę jak zabawki. Mężczyzna może więc nosić przy sobie Supermana, Shreka czy ludzika Lego. Panuje tu pełna dowolność. Breloki plastikowe są kolorowe i przyciągają wzrok. Poprawiają humor, więc nie ma co się dziwić, że uwielbia je bardzo duża liczba osób i to bez względu na wiek. Breloki plastikowe idealnie nadają się na kolekcjonowanie, kierując się np. jednym typem filmów, można stworzyć niesamowitą i sporo wartą kolekcję!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl